Registrace na tomto fóru

informace pro nové uživatele
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

Registrace na tomto fóru

Příspěvek od Martina »

Registrace na tomto fóru podléhá schválení administrátora. Schválení je obvykle během 24 hodin. V případě, že používáte majl na veřejné doméně google (gmail, yahoo, hotmail, aol) nebo Microsoft (msn) nebo Seznam (seznam, volny, email, centrum) pak registraci nelze z technických důvodů provést. Technický problém je u Google a Seznam. Tyto firmy monitorují, cenzurují a blokují majly svým uživatelům. V praxi tak k uživatelům nikdy nedojde potvrzující majl o registraci na tomto fóru. Potvrzující majl je nutný, protože vy na něj musíte kliknout. Bez tohoto potvrzení nebude vaše registrace dokončena.
Doporučuji registrovat si váš majl na: http://www.jet-mail.co.uk/ nebo http://www.army-mail.com/ .
Uživatelský avatar
Venca
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 13, 2024 9:23 am

Re: Registrace na tomto fóru

Příspěvek od Venca »

Nikdy jsem nepochopil, proč tolik lidí používá majl u Googlu nebo Seznamu. To je asi nějaká nemoc nebo co... Google a Seznam cenzurujou svým ovečkám majly a sbírají z nich informace. Přitom stačí si zřídit vlastní doménu a na ní mít vlastní majl. Vyjde to tak na 1 Kč za den. To je pro spoustu lidí strašně drahý :lol:
Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 09, 2023 5:51 pm

Re: Registrace na tomto fóru

Příspěvek od Karlos »

jsou to ovečky a Google se Seznamem jsou pastevci :D
Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 2
Registrován: čtv pro 14, 2023 9:59 am

Re: Registrace na tomto fóru

Příspěvek od Čenda »

Kdysi jsem byl u Seznamu. Odešel jsem pryč, protože jsem zjistil, že mi Seznam blokuje majly od mých klientů. Anebo jsem odeslal majl, ale ke klientovi nikdy nedošel. Já se to buď vůbec nedozvěděl, anebo mi Seznam napsal, že majlbox mýho klienta neexistuje. Celý Seznam je taková virtuální ohrada, kde jsou uživatelé kontrolovaní s kým a o čem si dopisují.
Odpovědět