nabízíme registraci firmy ve Velké Británii

vaše nabídky na poskytnutí služby
Pravidla fóra
Pravidla fóra
Do Předmětu tématu dejte označení NABÍZÍM.

Pokud danou službu nabízíte ještě někde jinde, dejte o tom v inzerátu náležitě vědět.

Veškeré nabídky nejsou vázány zprostředkováním dle anglického obchodního práva ze strany provozovatelů fóra a každý prodejce nese vlastní veškerou zodpovědnost.

Provozovatelé serveru http://www.finmaker.co.uk nenesou žádnou zodpovědnost za obsah inzerátů!

Veškeré inzeráty se automaticky mažou po 30 dnech od data vystavení. Správce, administrátor může nabídku zrušit kdykoliv, pokud to uzná za vhodné.

Za zveřejnění inzerátu je vybírán poplatek £10.-

Jestliže se váš inzerát neobjeví během 24 hodn, pak nám pošlete zprávu.

OK, nyní všeobecně:

1) Forum FinMaker není alternativou k Aukru a eBay
2) Uveďte jasně co nabízíte
3) Neuvádějte odkazy na jiné stránky, kde nabízíte vaše služby.
4) Nevkládejte odkaz na cizí stránky.
5) Nevkládejte inzeráty, aby lidé někam došli si něco koupit nebo někam volali.
6) Nabídky na zprostředkování čehokoliv a na poskytování úvěru, půjčky nebudou zveřejněny
7) Každá nabídka musí začínat "NABÍZÍM"
8) Jestliže nabízíte zboží (věc), musíte uvést cenu
9) Nevkládejte telefonní čísla ani majlové adresy
10) Vaše nabídka bude automaticky smazána po 30 dnech (nebo dříve, pokud to administrátor uzná za žádoucí).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

nabízíme registraci firmy ve Velké Británii

Příspěvek od Martina »

nabízíme zřízení vaší firmy se sídlem ve Spojeném kráovství nedaleko Oxfordu. Zajistíme účetnictví, styk s úřady a vše nezbytné.
V dolní části stránky tohoto diskuzního fora je majl "Kontaktujte nás". Máte-li zájem, pošlete nám zprávu.
Co od Vás budeme požadovat:
- sken cestovního pasu pro doložení totožnosti
- sken bankovního výpisu s vaší adresou. Nejde o obsah výpisu, podstatná je adresa, která nesmí být P.O.Box.
- název vaší firmy
- jednou stručnou větou, čím se bude firma zabývat
- kdo bude ředitelem, pokud to nebudete přímo Vy
- kdo bude mít podíly a v procentech jak vysoké (bude-li vás vícero v jedné firmě)
Každý podílník a každý ředitel musí doložit totožnost a adresu bydliště. Jinak je rejstřík nezapíše.
Uživatelský avatar
Tatarka
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 12, 2024 9:55 pm

Re: nabízíme registraci firmy ve Velké Británii

Příspěvek od Tatarka »

Nemám české občanství, ale trvale dočasně žiju v ČR. Dělala jsem 2 roky jednatelku v české firmě. Teď nedělám nic, teda zaměstnaná jsem, ale nemám funkci v nějaké firmě. Dokážete mi založit firmu v Anglii? Jáke doklady mám poslat? Děkuji.
Uživatelský avatar
Martina
Site Admin
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 06, 2023 5:18 pm

Re: nabízíme registraci firmy ve Velké Británii

Příspěvek od Martina »

Není podstatné jaké máte občanství. Pošlete k nám scan Vašeho cestovního pasu a scan výpisu zbanky, na ktrerém musí být adresa, nikoliv p.o.box.
Uživatelský avatar
Tatarka
Příspěvky: 3
Registrován: pát dub 12, 2024 9:55 pm

Re: nabízíme registraci firmy ve Velké Británii

Příspěvek od Tatarka »

Děkuju. Poslala jsem Vám před chvílí doklady, mé a manžela a k tomu instrukce o názvu firmy. Budeme mít spolu podíl ve firmě na půl. Dejte mi pak vědět, až firmu zřídíte. Moc díky.
Odpovědět