kde a jak nejlíp inzerovat

vše o marketingu, reklamách, uvedení zboží a služeb na trh
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aspion
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 11, 2024 5:39 pm

kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Aspion »

Dobrý den,
mám nějakou ideu, nápad co bych chtěl dělat. Myslím si, že o můj nápad může být zájem. ale nevím jak a kde můj nápad inzerovat, kde mám můj nápad prezentovat, představit ho potenciálním zájemcům.
Uživatelský avatar
Marcela
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 01, 2024 8:06 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Marcela »

Nejlepší nápad je ten, o který se sami derou zájemci a sami vám nabízejí peníze na rozjezd. Jestliže naopak musíte investory prosit, je to špatný nápad. Kde inzerovat? Záleží na tom o jaký nápad jde. Nejspíše prezentovat výrobek a inzerovat v té oblasti, kam chodí zájemci. Když vymyslíte nový skvělý rybářský prut, budete muset předvést prut na nějaké rybářské soutěži, inzerovat v časopisech pro rybáře a podobně.
Uživatelský avatar
Venca
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 13, 2024 9:23 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Venca »

V prvé řadě potřebujete pěkný a fungující web stránky. Pokud možno bez mračna cookies, protože cookies odpuzují návštěvníky.
Uživatelský avatar
Vendula
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 19, 2024 8:00 am

Re: kde a jak nejlíp inzerovat

Příspěvek od Vendula »

Tak mi teda poraďte jak takový pěkný web udělat. Kdo to udělá. Ti dnešní web majstři akorát něco splichtějí, co hlásí spoustu chyb nebo to funguje všelijak. Všichni ale chtějí hafo peněz. Už jsem vyzkoušela dva web majstry. Byli to spíš web diletanti. Kontroluju to po nich tak, že adresu s tím co vytvořili rozešlu mezi mé známé, aby se na to jukli a dali mi vědět. Když některý známý hlásí závady, tak "web majstra" vyhodím.
Odpovědět